باکلمات استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی

باکلمات: استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی بازنشستگان تامین اجتماعی طرح بخشودگی جرایم بیمه ای

گت بلاگز مازندران اعمال محدودیت های ترافیکی تا 23 اردیبهشت در بزرگراه های مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در بزرگراه های ارتباطی استان تا روز شنبه 23 اردیبهشت خبر داد.

اعمال محدودیت های ترافیکی تا 23 اردیبهشت در بزرگراه های مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: به منظور افزايش ايمنی و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه در بزرگراه های ارتباطی استان اعمال می شود.

وی افزود: تردد موتورسیکلت ها به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی جهت انجام ماموریت های مهم تا 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج به چالوس، هراز و فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت در محور کرج چالوس ممنوع است گفت: تردد انواع وسايل نقليه از 2 بعدازظهر تا 23 روز جمعه 22 اردیبهشت از كرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه، تردد انواع وسيله نقليه از 5 بعد ازظهر تا 23 همان روز از مرزن آباد به کرج يکطرفه خواهد بود.

اعمال محدودیت های ترافیکی تا 23 اردیبهشت در بزرگراه های مازندران

سرهنگ قدمی افزود: تردد همه تریلرهادر محور هراز ممنوع و تردد کاميونها و کاميونت ها به استثنای حاملين مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا 24 امروز و فردا از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در محور فیروزکوه هم تردد همه تريلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 فردا از پایتخت کشور عزیزمان ایران به قائم شهر و بالعکس ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 شبانه روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین اوضاع راه های استان است.

انتهای پیام/ع

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در بزرگراه های ارتباطی استان تا روز شنبه 23 اردیبهشت خبر داد.

واژه های کلیدی: انواع | شماره | ممنوع | محدودیت | بزرگراه | مازندران | وسيله نقليه | محدودیت ترافیکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog