باکلمات استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی

باکلمات: استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی بازنشستگان تامین اجتماعی طرح بخشودگی جرایم بیمه ای

گت بلاگز فرهنگی هنری «شاعران زندگی» در جشنواره بین‌المللی فیلم سبز سئول

فیلم مستند «شاعران زندگی» به کارگردانی شیرین برق‌نورد در جشنواره بین‌المللی فیلم سبز سئول به روی پرده می‌رود.

«شاعران زندگی» در جشنواره بین‌المللی فیلم سبز سئول

به گزارش خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ فیلم مستند «شاعران زندگی» به کارگردانی شیرین برق نورد در چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز سئول که بزرگ ترین جشنواره فیلم های محیط زیستی در آسیاست، حضور دارد. این مستند در بخش مسابقه سبز در کنار هفت فیلم مستند دیگر از کشورهای آمریکا، کانادا، دانمارک، فنلاند و چین به نمایش درمی آید.
فیلم مستند «شاعران زندگی» که پیش از این در بخش نمایش های بازار سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر به روی پرده می رود. از سری فیلم های مستند «کارستان» اشت. نشانه این پروژه ثبت و روایت تلاش کسانی است که در رویارویی با چالش های بسیار، توانسته اند معنای کار را حرمت بخشند و ثبت و انتقال دانش و تجربه هایشان می تواند الگوهای با ارزشی جهت کل جامعه به خصوص جوانان باشد، با مشاوره رخشان بنی اعتماد و تهیه کنندگی مجتبی میرتهماسب در بخش شخصی تولید شده است است.

عبارات مهم : زندگی

در خلاصه عنوان مستند «شاعران زندگی» آمده است: روایتی شاعرانه از زندگی، کار و دغدغه های شیرین پارسی، شالی کار، فعال محیط زیست و فعال اجتماعی در حوزه زنان. پارسی، یک شالی کار است ولی از نوعی متفاوت. او بعد از فارغ التحصیلی از رشته ادبیات فرانسه در پاریس به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگشت و به همراه همسرش ساکن گیلان شد و تصمیم به اقامت دائم در روستای شاندرمن و کار بر روی زمین های آبا و اجدادی پدر همسرش گرفت.
گفتنی است که «استودیو فیلم کارا» با سری فیلم های مستند «کارستان»: «شاعران زندگی» (شیرین برق نورد)، «پازلی ها» (مهدی گنجی)، «مادر زمین» (مهناز افضلی)، «طبرستانی ها» (محسن عبدالوهاب)، «بنیانگذار محک» (محسن عبدالوهاب)، «پنبه تا آتش» (بهرام عظیم پور) و تولیدات دیگر چون «آی آدم ها» (رخشان بنی اعتماد)، «شش قرن و شش سال» (مجتبی میرتهماسب) و … در بخش کتابخانه ویدئویی سی وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور داشته است.
جشنواره بین المللی فیلم سبز سئول از تاریخ ( 18 تا 24 مصادف با 28 اردیبهشت تا 3 خرداد) در سئول پایتخت کره جنوبی برگزار می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | مستند | نمایش | اعتماد | جشنواره | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم | مستند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog