باکلمات استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی

باکلمات: استفاده معاون فنی و درآمد شرکت تامین اجتماعی بیمه تامین اجتماعی بازنشستگان تامین اجتماعی طرح بخشودگی جرایم بیمه ای

گت بلاگز بیشتر بدانیم موبایل باعث عوض کردن حالت چشم می شود!

براساس تحقیقات صورت گرفته, استفاده بیش از حد گوشی تلفن همراه و گوشی باعث عوض کردن حالت چشم ها می شود.

موبایل باعث عوض کردن حالت چشم می شود!

براساس تحقیقات صورت گرفته, استفاده بیش از حد گوشی تلفن همراه و گوشی باعث عوض کردن حالت چشم ها می شود.

تاثیر منفی موبایل برروی چشم انسان

زمانی که تلویزیون جهت نخستین بار ساخته شد یا هنگامی که مانتیور کامپیوترهای شخصی جهت نخستین بار ساخته شدند، ما به‌طور مداوم هشدارهایی را از سوی پزشکان و متخصصان دریافت کردیم که به ما می‌گفتند نباید به این دستگاه‌ها بیش از اندازه نزدیک شویم. به واسطه آن‌که به چشمان ما آسیب وارد می‌کنند. اکنون پزشکان به بازدیدکنندگان هشدار داده‌اند که دستگاه‌های همراه ممکن است به چشم‌ آن‌ها آسیب جدی وارد کنند.

عبارات مهم : همراه
با اختراع انواع مختلفی از گجت‌های هوشمند به خاص گوشی‌های هوشمند هر کاربری در عمل چیزی مشابه با یک تلویزیون یا مانیتور را در هر مکانی با خود حمل می‌کند و در تمامی ساعات شبانه‌روز چشمان خود را با نگاه مستمر به این ابزار کوچک آزار می‌دهد. کافی است یک حساب سرانگشتی انجام دهید تا متوجه شوید در طول چند سال اخیر تا چه اندازه به این ابزارهای کوچک نگاه کرده‌اید و ناخواسته به چشمان خود آسیب زده‌اید. اکنون پژوهشگران عنوان دلواپس کننده دیگری در ارتباط با گوشی‌های هوشمند بیان کرده‌اند که جهت آن هیچ راه چاره‌ای وجود نخواهد داشت.

گزارشی که سایت وایرد به تازگی منتشر کرده نشان می‌دهد میل به بیش از اندازه ما به استفاده از گوشی‌های هوشمند ممکن است باعث عوض کردن حالت چشمان ما شوند. اندرو باستاوروس، متخصص چشم، پژوهشی در این ارتباط انجام داده و گفته است: «در چند دهه اخیر افراد بیشتری نزدیک‌بین شده‌اند. پیامدهای این اتفاق ناگوار این نیست که افراد بیشتری به عینک نیاز پیدا کرده‌اند، بلکه این مسئله باعث به وجود آمدن یک اوضاع پاتولوژیک شده است است.»

در حالی که باستاوروس به شکل روشنی گوشی‌های هوشمند را مورد انتقاد و نکوهش قرار نمی‌دهد، ولی عنوان دیگری را مطرح می‌کند. او می‌گوید: «متوجه نشده است گوشی‌های هوشمند چگونه باعث شده‌اند تا شکل و اوضاع چشم بیماران عوض کردن پیدا کنند.» او در بخشی از صحبت‌های خود گفته است: «فرض من بر این است که مردم به علت استفاده بیش از اندازه از گوشی‌های هوشمند، مجبور هستند از فاصله نزدیک‌تری به گوشی هوشمند خود خیره شده است و مطالب را مطالعه کنند.

همین عنوان به‌طور ناخواسته چشمان را مجبور می‌سازد جهت پاسخ‌گویی و تصویر العمل به نیازهای زیست محیطی به نزدیک بینی متمایل شوند. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد این عنوان به فاصله کوتاهی یک تصویر العمل ژنتیکی یا زیست محیطی را به همراه خواهد داشت.

موبایل باعث عوض کردن حالت چشم می شود!

به مرور وقت و با توجه به تغییرات ژنتیکی افراد که از ابزارهایی همچون گوشی هوشمند استفاده می‌کنند جهت جست‌وجوی مطالب خود به راهکارهایی همچون بزرگ‌نمایی تصویرهای روی خواهند آورد تا با وضوح بیشتری مطالب و تصویرهای را مشاهده کنند. این راهکاری است که عمدتا افرادی که دچار اختلال دید هستند از آن استفاده می‌کنند.»

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: sworld.ir

واژه های کلیدی: همراه | هوشمند | استفاده | گوشی هوشمند | سرگرمی | چه خبر از کجا ؟ | بیشتر بدانیم |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog